Siūlome vienos, dviejų arba trijų dienų žygius tik upėmis, arba kartu plaukiant ir ežerais. Turistai kartu su visu inventoriumi ir baidarėmis atvežami į maršruto pradžią, instruktuojami ir pasiimami žygiui pasibaigus. Galimas daiktų pervežimas nakvojant gamtoje. Savo transportą saugiai paliksite mūsų sodyboje. Organizuojame naktinius žygius!


  Baltoji Ančia:
 • Jezdas - Pinčiaragis
 • Jezdas - Volskai
 • Jezdas - Macevičiai
 • Kapčiamiestis - Macevičiai
 • Kapčiamiestis - Sventijanskas

 • Maros upė

 • Zapsės upė

 • Grūdos upė

 • Nemunas

Maršrutas prasideda Jezdo kaime, upės pradžioje, kur baigesi Ančios ežeras. Trasa labai vingiuota, daugybė smagių slenksčių, kuriuose upės srovė pagreitėja, kelatą kartų teks praplaukti pro kelio tunelius kertančius kelią. Plaukdami išvysite visą Kapčiamiesčio miestelį, prie Emilijos Pliaterytės mokyklos yra įrengta nauja sustojimo aikštelė plaukikams su erdvia pavėsine, todėl galėsite pailsėti ir užkąsti. Plaukiant toliau ties tiltu kur įteka Niedos upė, upės plotis padidėja. Kiek vėliau priplauksite mūsų sodybą su stovyklavietę, galėsite sustoti ir atsikvėpti, toliau plauksite iki senovės gyvenvietės vadinamos Pinčiaragiu, arba vietinių gyventojų vadinama Palangėle. Tai akmens amžiaus gyvenvietė, kurioje yra įruoštos dvi prieplaukos sustoti turistams ir pasigrožėti nuostabiu vaizdu. Senovės gyvenvietės plotas 2,7 ha. ten ir yra maršruto pabaiga. Maršruto trukmė 3-5 valandos. Dažnai šis maršrutas pasirenkamas mėgėjų plaukiančių pirmą kartą, šeimų keliaujančių su vaikais arba iškylaujančių kolektyvų pasirinkusių kelių dienų plaukimą.

Maršrutas prasideda Jezdo kaime, upės pradžioje, kur baigesi Ančios ežeras. Trasa labai vingiuota, daugybė smagių slenksčių, kuriuose upės srovė pagreitėja, kelatą kartų teks praplaukti pro kelio tunelius kertančius kelią. Plaukdami išvysite visą Kapčiamiesčio miestelį, prie Emilijos Pliaterytės mokyklos yra įrengta nauja sustojimo aikštelė plaukikams su erdvia pavėsine, todėl galėsite pailsėti ir užkąsti. Plaukiant toliau ties tiltu kur įteka Niedos upė, upės plotis padidėja, priplauksite mūsų sodybą ir stovyklavietę, toliau plaukiate iki Pinčiaragio senovės gyvenvietės, galite sustoti pasižvalgyti, paskaityti informacinį stendą apie akmens amžiaus gyvenvietę. Šis maršrutas pasižymi daugybę stačių, smėlėtų krantų, vaizdingu kraštovaizdžiu. Ties Volskų senuoju tiltu baigesi maršrutas, kur jus ir pasiimame. Trukmė 4-6 valandos.Šis maršrutas ten pat prasideda kur ir pirmi du maršrutai Jezdo kaime, upės pradžioje, kur baigesi Ančios ežeras. Trasa labai vingiuota, daugybė smagių slenksčių, kuriuose upės srovė pagreitėja, kelatą kartų teks praplaukti pro kelio tunelius kertančius kelią. Plaukdami išvysite visą Kapčiamiesčio miestelį, prie Emilijos Pliaterytės mokyklos yra įrengta nauja sustojimo aikštelė plaukikams su erdvia pavėsine, todėl galėsite pailsėti ir užkąsti. Plaukiant toliau ties tiltu kur įteka Niedos upė, upės plotis padidėja, priplauksite mūsų sodybą ir stovyklavietę, toliau plaukiate iki Pinčiaragio senovės gyvenvietės, galite sustoti pasižvalgyti, paskaityti informacinį stendą apie akmens amžiaus gyvenvietę. Kiek vėliau praplauksite Volskų senajį tiltą, Baltosios Ančios sodybą ir išplauksite į Baltosios Ančios Hidro Elektrinės tvenkinį kuriuo teks paplaukti apie 300 metrų kur ir baigsis Jūsų maršrutas.Turisto akį džiugins nuostabūs upės kraštovaizdžiai, daug gamtos paminklų, upės vingiai- nenuobodu plaukti tiek patyrusiam, tiek pradedančiam plaukikui. Trukmė 5-7 valandos.

Maršrutas prasideda nuo mūsų sodybos Kapčiamiestyje. Pasigrožėjus Pinčiaragio senovės gyvenvietės vaizdais, plaukdami toliau išvysite Volskų senajį tiltą, Baltosios Ančios sodybą ir išplauksite į Baltosios Ančios Hidro Elektrinės tvenkinį kuriuo teks paplaukti apie 300 metrų kur ir baigsis Jūsų maršrutas.Turisto akį džiugins nuostabūs upės kraštovaizdžiai, daug gamtos paminklų, upės vingiai- nenuobodu plaukti tiek patyrusiam, tiek pradedančiam plaukikui. Trukmė 4-5 valandos. Šis maršrutas pats populiarausias tarp turistų plaukiančių Baltąja Ančia.

Maršrutas prasideda nuo mūsų sodybos Kapčiamiestyje. Pinčiaragio senovės gyvenvietėje, galite sustoti, pasižvalgyti, paskaityti informacinį stendą apie gyvenvietę. Plaukdami išvysite daugybę stačių, smėlėtų krantų, praplauksite Volskų senajį tiltą, Baltosios Ančios sodybą ir išplauksite į Baltosios Ančios Hidro Elektrinės tvenkinį. Juo reiks plaukti apie 2,5 valandos iki Hidro elektrinės, kur išsilaipinsite ir teks persinešti baidares per kelią iki upės. Tuomet prasidės visas ilgai lauktas malonumas. Ši trasa visiškai civilizacijos nepaliesta ir skirta norintiems patirti tikrai kažką naujo ir įspūdingo. Palyginus su buvusiomis yra žymiai eksrtemalesnė, upė plati, teka stipri srovė, daugybė slenksčių, natūralių gamtos kliūčių, įspūdingų šlaitų, iš kurių išteka daugybė šaltinių. Yra ne mažai akmenų, privirtusių didelių medžių. Upė pravalyta, todėl iš baidarės išlipti neturėtų tekti. Priplaukus senajį Sventijansko tiltą plaukti toliau draudžiama. Maršruto pabaiga. Upė įteką į Nemuną, kur yra pasienio ruožas. Plaukiant šia trasa būtina su savimi turėti asmens dokumentą. Trukmė 6-8 valandos.

Mara - upė ištekanti iš šiaurės rytų Lenkijos ir tekanti Lietuvos-Lenkijos pasieniu iki trečios valstybės – Baltarusijos. Šios upės tėkmė greita, daugybė augmenijos, stačių šlaitų, įvairiausių vingių ir užvirtusių medžių kliūčių, todėl žygis tampa tik dar įdomesnis ir suteikiantis gerų emocijų bei ekstremalumo. Šį upė yra visiškai civilizacijos nepaliesta, todėl didelė tikimybė išvysti ir laukinius gyvūnus. Viso žygio metu plauksite Lietuvos - Lenkijos pasieniu, todėl yra privaloma turėti asmens tapatybės dokumentą. Maršruto pabaigoje atplauksite į trijų valstybių sankirtą, kur reikės laikytis kairiojo kranto ir išlipti Lietuvos pusėje. Plaukimo trukmė 4-6 valandos.

Zapsė - upė tekanti pietų Lietuvoje, Lazdijų rajone. Sujungianti Zapsio ir Veisiejo ežerus. Zapsė išteka pietryčiuose nuo Kučiūnų, iš Zapsio ežero pietinėje dalyje esančios įlankos. Ties Kalėdiškiais per 1,2 km priartėja prie Lenkijos sienos. Srovė vidutinė. Upės vaga natūrali, vingiuota, vietomis apaugusi krūmais, yra išvartų, užvirtusių medžių, gausi augmenija. Plaukimo metu galima išvysti antrojo pasaulinio karo laukų bunkerių bei kelią kertančių brąstų. Maršrutas puikiai tinkantis keliauti šeimoms su vaikais. Apjungiant kartu Veisiejo, Niedaus ežerus, bei Baltosios Ančios upę, galima sudaryti trijų dienų maršrutą. Zapsės ilgis ~10km, plaukimo trukmė 3-4h.

Grūda – kairysis Merkio intakas, visas upės ilgis 45 km.. Tai nuostabios Dzūkijos gamtos fone tekanti itin vingiuota upė, o pačiame žemupyje labai ekstremaliai srauni ir rėvėta. Grūdos upėje begalės staigių posūkių užvartų, vietinės reikšmės lieptelių, tiltelių, rąstų. Apie 5 km. iki santakos su Merkiu, paskutinės akmenuotos upės atkarpos ramus plaukimas perauga į tikrą šėlsmą, vietomis prilygstantį kalnų upei. Greita srovė ir rėvos neduoda kada nuobodžiauti, kol tave upė tiesiog nepastebimai išplauna į Merkį. Ši upė puikiai tinka pavasariniams ar rudeniniams vienos arba dviejų dienų plaukimams dėl pakilusio vandens lygio.
Organizuojami vienos arba dviejų dienų maršrutai.
1 MARŠRUTAS: DARŽELIAI – MARCINKONIŲ PLENTAS
TRUKMĖ : ~5h. ATSTUMAS: ~15km
2 MARŠRUTAS: MARCINKONIŲ PLENTAS – PUVOČIŲ POILSIAVIETĖ
TRUKMĖ : ~5h. ATSTUMAS: ~15km
3 MARŠRUTAS: DARŽELIAI– PUVOČIŲ POILSIAVIETĖ
TRUKMĖ : ~10h. ATSTUMAS: ~30km. Dviejų dienų maršrutas.

* Plaukiant šia upe taikomas papildomas transportavimo mokestis.

Nemunas – Lietuvos upių tėvas. Jos visas ilgis yra 937 km, Lietuvos teritorijoje teka 359 km. Likusioji dalis teka per Baltarusiją bei riboja Lietuvos sieną su Baltarusija ir Rusijos Kaliningrado sritimi. Tai yra ketvirta pagal ilgį Baltijos jūros baseino upė. Nemunas naudojamas elektros energijos gavybai, žvejybai, laivybai, vandens tiekimui, drėkinimui, turizmui. Ties Kaunu Nemunas yra užtvenktas Kauno hidroelektrine. Aukščiau jos susidaręs tvenkinys yra didžiausias Lietuvoje dirbtinis vandens telkinys, vadinamas Kauno mariomis. Būta planų patvenkti upę Dzūkijoje, tačiau dėl visuomenės ir gamtosaugininkų pasipriešinimo jie neįgyvendinti. Upė puikiai tinka plaukti pradedantiesiems vandens turistams. Turistai su visu inventoriumi atvežami iš mūsų sodybos arba galimas pasiėmimas iš Druskininkų ir aplinkinių sodybų.
Organizuojami vienos arba dviejų dienų maršrutai.
1 MARŠRUTAS: ŠVENDUBRĖ – DRUSKININKAI
TRUKMĖ : ~2-3h. ATSTUMAS: ~10km
2 MARŠRUTAS: DRUSKININKAI – LIŠKIAVA
TRUKMĖ : ~2-3h. ATSTUMAS: ~10km
3 MARŠRUTAS: DRUSKININKAI – LIŠKIAVA - MERKINĖ
TRUKMĖ : ~9-10h. ATSTUMAS: ~30km. Dviejų dienų maršrutas.

* Plaukiant šia upe taikomas papildomas transportavimo mokestis.