Mūsų teikiamos paslaugos

Maloniai kviečiame šauniam žygiui baidarėmis pačiomis gražiausiosmis Pietų Dzūkijos upėmis – Baltąja Ančia, Mara ir Zapse. Siūlome vienos, dviejų arba trijų dienų žygius baidarėmis. Sezono naujiena – naktiniai žygiai su prožektoriais laukinėje gamtoje! Pinčiuko baidarių komanda pasirūpins smagiu ir turiningu Jūsų laisvalaikio praleidimu be jokių rūpesčių! Apgyvendinsime kaimo turizmo sodyboje arba stovyklavietėse, paruošime karštą pirtį su kubilu, užsakysime maitinimą ir suteiksime visą reikiamą inventorių kokybiškam Jūsų poilsiui gamtoje. Plaukdami su saugiomis ir kokybiškomis mūsų baidarėmis ne tik mėgausitės laukinės gamtos grožiu, keliausite paslaptingais ir viliojančiais vandens keliais, grožėsitės upės vaizdingais slėniais, švariu vandeniu, bet ir išbandysite savo jėgas, įveikdami staigius vingius, smagius upės slenksčius bei gamtos sukurtas kliūtis. Jums siūlome tik naujas, aukščiausios klasės, prancūziškas, dvivietes Brio RTM baidares. Kiekvienos baidarės viduje yra vieta vaikui, todėl tai labai patogu keliaujančioms šeimoms. Plaukiantiems bus pravestas trumpas instruktažas, pasiūlytas maršrutas bei jo ilgis, būsite aprūpinti liemenėmis ir išsamiais žemėlapiais. Organizuojame žygius iki 160 žmonių kompanijoms!

Kodėl verta mus aplankyti?

Puikiai žinome Jūsų poreikius – turime ilgametę patirtį vandens turizmo srityje, ypač kruopščiai apmąstome visas vandens kelionės detales bei transportavimo organizaciją. Jums nereikės niekuo rūpintis. Plaukiant baidarėmis Baltosios Ančios upe galima aplankyti legendomis apipintą ir turistų pamėgtą senovės gyvenvietę - Pinčiaragį. Tai akmens amžiaus gyvenvietė, kurioje archiologinių tyrinėjimu metu buvo aptikta daugybė titnago strėlių angalių, keramikos šukių. Pasak legendos, velnias Pinčiukas tyčia vargina tuos, kurie lipa upės krantais, ardydami juos. Todėl turėsite galimybę pasileisti į velnio Pinčiuko paieškas, galbūt pavyks atrasti jo slėptuvę Ir žinoma, ramaus kampelio pajūriškas smėlis, pušų ošimas atgaivins Jūsų jėgas tolimesnei kelionei.

Poilsis kaimo turizmo sodyboje

Siūlome apgyvendinimą sodyboje po žygio baidarėmis arba tiesiog ramiam Jūsų poilsiui. Joje rasite puikią ramybės oazę, apsuptą miškų. Čia galėsite pagrybauti, pauogauti, o ryte pabudus pažadins paukščių čiulbėjimas ir Baltosios Ančios upės čiurlenimas, kviečiantis žvejus išbandyti sėkmę žvejyboje. Sodyboje yra dvi didelės pavėsinės su lauko židiniu, visi būtini indai, kepsninės, laužavietės su katiliuku miško gėrybėms bei žuvienei išvirti. Aktyviam poilsiui sodyboje įrengta krepšinio, tinklinio, futbolo aikštelės komandinėms varžytuvėms. Po visų pramogų siūlome galimybę pasikaitinti pirtyje ir atsipalaiduoti karštame kubile mėgaujantis hidro-masažu bei raminančiu LED apšvietimu.

Lankytinos vietos

Lazdijų rajonas ir Kapčiamiesčio apylinkės kupinos ežerų, piliakalnių ir pažintinių takų turistams. Apsistojus kelioms dienoms kviečiame pakeliauti ir aplankyti Vainežerio parką, Paveisininkų piliakalnį, senovės gyvenvietę Pinčiaragį, Emilijos Pleterytės kapavietę, pasivaikščioti pėsčiųjų takais Veisiejuose ir pasigrožėti muzikiniu šviesų šou veikiančiu fontanu Ančios ežere.

Informacija apie baidares

Visos mūsų nuomojamos baidarės naujos, Prancūziškos Brio RTM. Tai kokybiškos, labai stabilios, lengvai valdomos, patogiomis atlenkiamomis sėdynėmis, polietileninės tvirtos baidarės pritaikytos plaukti šeimoms su vaikais, upėmis ir ežerais. Tvirtinimo dirželiai su gumomis, daug vietos bagažui.
Taip pat turime vienvietę baidarę Roteko SMART. Patogu plaukti tiek siaurais srauniais upeliais, tiek ežerais. Galima susidėti daiktus į baidarės priekį ir galą bei pritvirtinti papildomo krovinio tvirtinimo gumomis. Kojų atramos, sėdynė su minkšta nugaros atrama, gėrimų laikiklis.
Savybės: Ilgis: 395 cm, Plotis: 83 cm, Aukštis: 39 cm, Svoris: 33 kg, Talpa: 2 suaugusieji ir 1 vaikas, Keliamoji galia: 230kg.Stovyklautojų atsiliepimai:

  • Nenusakomai buvo smagu! Vaikai irgi kaip tikri pinčiukai laimingi. Šeimininkai labai draugiški. Rekomenduoju. - Ramunė